Product has been added to Cart

X
GO TO THE CART
CONTINUE SHOPPING

17

MAY'19Ramazan ayı boyunca her güne ayrı lezzet katan iftar menüleri Sefamerve.com'da. 

17

SEP'15

 

Mevsimler arası geçiş döneminin en tatlı meyvesi armut, tadıyla, vitaminiyle sofralarımızda yer alıyor. Armut ile hazırlayacağınız bu tariflerle yepyeni bir mevsime şeker tadında bir geçiş yapın. 
 

 

 

01

SEP'15

 

Hafif, leziz ve şık bir tarif . Dondurma seviyor ve yeni bir tarif arıyorsanız. Fazla vaktiniz yoksa ve pratik bir şeyler yapmak istiyorsanız. Bu tarifi mutlaka denemelisiniz.
 

16

JUL'15
   
 
 
 
Bayramda baklavayı kendisi hazırlamak isteyenler için kıtır kıtır ev baklavası yapımı ve püf noktaları Sefamerve.com adresinde siz takipçileri için paylaşılıyor. Afiyet olsun!
 

 

16

JUL'15

 

Bir ramazanı daha geride bırakmış olmanın şükrünü eda ederken Sefamerve ekibi olarak ramazanın ülkemiz ve milletimiz adına birlik, beraberlik getirmesini diliyoruz. Öncelikle Rabbimiz tuttuğumuz oruçları yalnızca susuzluk ve açlıktan ibaret olarak değil bilinçli tutulan ve Kabe’de, Mescid-i Nebevide tutulan oruçlara denk saysın inşaAllah.

06

JUL'15

 

Yeterli ve dengeli beslenmeyen çocuk, yeterli de büyüyemez. Büyüme boy ve ağırlık gibi ölçülebilir parametrelerdeki değişikliktir. Gelişme ise çocuğun ayına uygun biyolojik fonksiyonlarını yerine getirebilme durumudur.
 
Beslenme Neden Önemli? 
Beslenme ile büyüme arasındaki birebir ilişkiden. Bu yüzden beslenme yetersizlikleri önlenmelidir. 

 

 

02

JUL'15

 

Sufle. Nam-ı diğer souffle, adını duyduğunuzda dahi içinizde bir şeylerin cız edip eridiğini hissedebileceğiniz Fransız mutfağının baş tacı tatlılarındandır. 1650′ li yıllarda çırpıcının keşfedilmesi ile mutfaklarda yerini alan ve yaygınlaşan bir lezzetir sufle. Yemesi güzel, görüntüsü güzel, ama zor bir tarif. Kıvamını tutturacağınıza inanıyorsanız mutlaka denemelisiniz.

01

JUL'15

 

Ramazanın ondördüncü gününde "Ne yemek yapsam?" sorularınız için  sefamerve'den sizlere derlediğimiz, Emine Beder'in lezzetli tariflerinden iftar menünüz.

30

JUN'15

 

Şerbetli tatlı sevenlerin vazgeçilmezi olan künefe aslında oldukça basit bir tarife sahip.. Sizde yemeye doyamadığınız künefeyi evde yaparak dilerseniz özel misafirlerinize dilersenizde kendinize ikram edebilirsiniz. İşte ev yapımı künefe tarifi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

30

JUN'15

 

 

Ramazanın onüçüncü gününde "Ne yemek yapsam?" sorularınız için  sefamerve'den sizlere derlediğimiz, Emine Beder'in lezzetli tariflerinden iftar menünüz.

29

JUN'15
Ramazanın onikinci gününde "Ne yemek yapsam?" sorularınız için  sefamerve'den sizlere derlediğimiz, Emine Beder'in lezzetli tariflerinden iftar menünüz.

28

JUN'15

 

 

Ramazan davetlerinin vazgeçilmezi olan tatlılar sofraları renklendirmeye devam ediyor. Siz de özel davetlerinizde daha önce duyulmamış tadı damağınızda kalacak  tatlılar yapmaya ne dersiniz. Tarifimiz için yazımıza buyrun

27

JUN'15

 

Ramazanın onuncu gününde "Ne yemek yapsam?" sorularınız için  sefamerve'den sizlere derlediğimiz, Emine Beder'in lezzetli tariflerinden iftar menünüz.

 

26

JUN'15

 

Ramazanın dokuzuncu gününde "Ne yemek yapsam?" sorularınız için  sefamerve'den sizlere derlediğimiz, Emine Beder'in lezzetli tariflerinden iftar menünüz.

 

25

JUN'15

 

Ramazanın sekizinci gününde "Ne yemek yapsam?" sorularınız için  sefamerve'den sizlere derlediğimiz, Emine Beder'in lezzetli tariflerinden iftar menünüz.

 

24

JUN'15 

 

Ramazanın yedinci gününde "Ne yemek yapsam?" sorularınız için  sefamerve'den sizlere derlediğimiz, Emine Beder'in lezzetli tariflerinden iftar menünüz.

 

23

JUN'15

 

Ramazanın altıncı gününde "Ne yemek yapsam?" sorularınız için  sefamerve'den sizlere derlediğimiz, Emine Beder'in lezzetli tariflerinden iftar menünüz.

 

 

22

JUN'15

 

Ramazanın beşinci gününde "Ne yemek yapsam?" sorularınız için  sefamerve'den sizlere derlediğimiz, Emine Beder'in lezzetli tariflerinden iftar menünüz.

20

JUN'15

 

Ramazanın üçüncü gününde "Ne yemek yapsam?" sorularınız için  sefamerve'den sizlere derlediğimiz, Emine Beder'in lezzetli tariflerinden iftar menünüz.

19

JUN'15

 

Ramazanın ikinci gününde "Ne yemek yapsam?" sorularınız için  sefamerve'den sizlere derlediğimiz, Emine Beder'in lezzetli tariflerinden iftar menünüz.