Product has been added to Cart

X
GO TO THE CART
CONTINUE SHOPPING

17

JUL'17


Did you review new season Hijab Evening Dress Models?

Stylish and elegant models of Hijab Evening Dresses at Sefamerve. See more...

05

JUL'17


Time to prepare special days and invitations with Sefamerve New Season Evening Dresses ...
Stylish Designs, Trend Models, Elegant Details ...

When invitations and weddings are approaching, 'Sefamerve New Season Hijab Evening Dress ' comes up with a single click with favorable price advantage.

Click to see more text.


29

JUN'17


Discounts are continue on Sefamerve... Colored , patterned Shawls and Scarves %50 off on cart ... .

27

NOV'14

 

Hergün birbirinden farklı renk ve desende eşarp modelleri mi görüyorsunuz? Bu eşarpları almak için mağaza mağaza dolaşmaya üşeniyor musunuz? İşte Sefamerve sizibu yüktenkorkuyor. Türkiyenin en büyük tesettür firmalarından biri olan Sefamerve online alışverişlerde ürünü kapınıza kadar getirerek müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmayı amaçlıyor. Bizde sizler için birbirinden şık eşarp modellerinden sadece birkaçını bir araya getirdik. Buyrun birlikte iinceleyelim.

03

SEP'14

 

Sefamerve All Day tuniklerinin stoklarını güncelledi.. 39.90 TL'den başlayan tunikler hem çok kullanışlı hemde çok şık. Hanımların vazgeçilmezleri arasında bulunan tuniklere mutlaka gözatmalı bufırsatları kaçırmamalısınız. Üstelik yurtiçi siparişlerinizde 100 TL ve üzeri kargo bizden.

09

AUG'14
 
 
"İsmin eşyayı manasına göre dönüştürdüğü" ilkesi, tesettürün sakladığı kadını, o örtünün cevhere dönüştürmesinde anlamını buluyor. Ve o cevherin değerini koruması, kendini örtmesi ve saklamasıyla ilişkili olarak artıyor.
 
Eşya ile kurulan ünsiyet, o eşyayı kullanılan yere göre değerli ya da değersiz kılıyor. Ona verdiğimiz isim, onun sıfatlarını doğuruyor. Kazandığı her sıfat, onun yerini belirliyor.