Product has been added to Cart

X
GO TO THE CART
CONTINUE SHOPPING

01

DEC'16

06

MAY'15

 

Sefamerve has been growing its business and updating its range of product models by presenting exceptional opportunities for its customers from inside and outside Turkey. Especially for our foreign customers, ordering hijab clothing on our website is a great ease. Growing day by day, Sefamerve prioritizes customer satisfaction and service quality.

04

MAY'15

 

 

What most Muslim women who live in different parts of the world, especially in France, complain about is the lack of access to Islamic clothing. Unfortunately, the situation is a lot worse for women in countries other than Turkey. Most Muslim women have been trying to overcome this problem by shopping in Turkey, until Sefamerve was founded and it started to serve all over the world. 

25

DEC'13

 

Sefamerve'nin favori ürünlerinlerinden bir tanesi olan Dilber abiyeler yeni sezon imalatıdır. Tesettür giyim başlığı altında birbirinden hoş tasarımları sahip olan dilber kombinler sefamerve.com adresimizden satışa sunulmaktadır.

Bizi Takip Etmeye Devam Ediniz..  

http://www.sefamerve.com
http://www.fb.com/sefamervecom

25

DEC'13


Zemzem Tunik ve Gömlekler bir çok tesettürlü hanım tarafından yoğun ilği görmektedir. Farklı renk ve modellerde imal edilen tesettür tunik ve gömlek modelleri 49.90 tl ile başlayan fiyatlarla sefamerve.com adesinden sizlere sunuluyor.

Ürünleri görmek için tıklayın...


Bizi Takip Etmeye Devam Ediniz..

 

25

DEC'13SM Özel Tasarım Kombinler siz tesettürlü hanımlara özel olarak sefamerve.com adresimizden sizlere sunuluyor.

Bizi Takip Etmeye Devam Ediniz..  

http://www.sefamerve.com
http://www.fb.com/sefamervecom

24

DEC'13Trend renkler kullanılarak üretilen kombinler,farklı tasarımı ile görenlerin dikkati ilk bakışta çekmektedir.Kombinler,indirimli olarak Türkiye'nin güvenilir tesettür giyim adresi sefamerve.com'da satılmaktadır. Yeni sezon elbise modelleri 59.90 TL den başlayan fiyatlarla.

24

DEC'132014 Berrince Kaşe Kabanlar kış mevsimine adım attığımız son günlerde siz sefamerve.com takipçileri ile buluşuyor. Farklı renk ve modellerde ki pardesü, kap ve feraceler her zevk ve beğeniye uygun şekilde tasarlanmaktadır.
 Tesettür giyim başlığı adı altında olmassa olmazlardan olan pardesü ve kaplar bir çok tesettürlü hanım tarafından yoğun ilgi görmektedir.
 Yeni sezon pardesü modelleri model ve renk bakımından geniş bir yelpazeye sahiptir.Bizi Takip Etmeye Devam Ediniz..  

http://www.sefamerve.com
http://www.fb.com/sefamervecom

24

DEC'13Sefamerve ald tunik modelleri yeni sezonda farklı modelleri ile dikkat cekiyor. Ekose desenli, krep kumaşdan üretilmiş tuniklere kot tunikler eşlik ediyor. Tesettür giyim ürünleri arasında yoğun ilgi gören ald tesettür tunik modelleri sefamerve.com adresimizden sizlerle buluşuyor.
Bizi Takip Etmeye Devam Ediniz..
 

 

24

DEC'13


Sefamerve Tesettür Eşofman modelleri, Genç tesettürlü kardeşlerimizin spor yaparken rahat kullanmalari amaciyla üretilmistir. Tesettür eşofman rahatlığı ve hoş görünmü bir arada sunmaktadır. Farklı renk ve modellerdeki tesettür eşofmanlar tesettür giyim ürünleri arasında yoğun ilği görmektedir.
     2014 Tesettür eşofman modelleri devamlı güncellenmektedir. Her zevke uygun tesettür eşofmanlar spor ve yürüyüşlerinizde size büyük kolaylık sağlayacaktır.Bizi Takip Etmeye Devam Ediniz..  

http://www.sefamerve.com
http://www.fb.com/sefamervecom

21

DEC'13

İpek ebru şal 20. %100 ipek- bu eşsiz şallar sadece bir kişi için üretilmiştir.

Ürünlerimiz ılık suda elde yıkandığı müddetçe solmaz.
Yıllarca keyifle kullanabilirsiniz.

Üretimi geleneksel Osmanlı Sanatı Ebru ile yapılmıştır.
Ürünlerimizin her biri tek tek üretilmiştir.
El yapımıdır ve eşinin veya benzerinin üretilmesi mümkün değildir.

21

DEC'13

Farklı renk seçenekleri,kesimi  ve kalitesi ile Şükran Pardüse Kaplar indirimli olarak  Türkiye'nin en güvenilir tesettür giyim merkezi sefamerve.com'da. Pardüse ve kaplar pamuk ve polyester karışımı kumaştan üretilmiştir. Bizi Takip Etmeye Devam Ediniz..  

http://www.sefamerve.com
http://www.fb.com/sefamervecom

21

DEC'13

 

2014 Yeni sezon Vavella Kaşe Kabanlar kış mevsimine adım attıgımız şu günlerde bir çok tesettürlü hanım tarafından yoğun ilgi görüyor. Vavella kaşe kaban modelleri şık görünümü ve geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Tesettür giyimde dış giyim ürünü olan kaşe kabanlara sitemizden rahat ve güvenilir bir şekilde erişebilirsiniz. Bizi Takip Etmeye Devam Ediniz..  

http://www.sefamerve.com
http://www.fb.com/sefamervecom

21

DEC'13

Sefamerve ald tunik modelleri yeni sezonda farklı modelleri ile dikkat cekiyor. Ekose desenli, krep kumaşdan üretilmiş tuniklere kot tunikler eşlik ediyor. Tesettür giyim ürünleri arasında yoğun ilgi gören ald tesettür tunik modelleri sefamerve.com adresimizden sizlerle buluşuyor.Bizi Takip Etmeye Devam Ediniz..  

http://www.sefamerve.com
http://www.fb.com/sefamervecom